BİZİ YAKINDAN TANIYIN...

“DOĞRU İŞLERİ BAŞARABİLMEK İÇİN, DOĞRU UZMANLARI SEÇİN...”
Merhaba;

25 Ağustos 1977 yılında İzmir’in Ödemiş İlçesinde doğdum. Hep İzmir’de yaşadım, İzmir’de büyüdüm. 1996 yılında Dokuz Eylül Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı’nı bitirdim ve uzun bir süre bilgisayar sektöründe çalıştım. Bir süre de turizm sektöründe çalıştıktan sonra 2012 Ocak ayında RE/MAX firmasında Gayrimenkul Danışmanı olarak sektöre girdim.

Mesleğimde geçirdiğim 5 yıllık süre içerisinde bir çok eğitime katılarak kendimi geliştirmeye çalıştım. Aldığım mesleki eğitimlerin yanı sıra dışarıdan Anadolu Üniversitesi İktisat Fakültesini bitirdim ve şuan aynı üniversitenin Emlak Yönetimi Bölümünde okumaktayım. Evli ve iki erkek çocuk sahibiyim.

Hobi olarak yaz aylarında  tüplü dalış, kış aylarında balık tutmayı seviyorum. Gayrimenkul sektöründeki 5 yıllık tecrübe içerisinde bir çok başarıya imza atarak bir çok ödül aldım. Ancak benim için en büyük ödül müşterilerimin memnuniyetlerini görmek oldu.

Mesleğimde kendimi daha da geliştirmek ve daha büyük başarılara imza atmak için 2017 Ocak ayında COLDWELL BANKER LIFE ailesine katıldım. Ve burada ekibimle beraber hedeflerime fazlasıyla ulaşacağıma inanıyorum.

Beraber mutlu sonuçlara ulaşmak dileğiyle..